Infolinka + e-mail

+420 483 359 311 | info@desko.cz

Kariéra ve společnosti DESKO – aktuálně nabízené pozice:

Konstruktér elektro

Náplň práce:

  • Tvorba dokumentace  k  rozváděčům  a  technologickým aplikacím
  • Tvorba dokumentace  k  elektrorozvodům  technologické  a  bytové instalace
  • Vypracování technických zpráv
  • Technická příprava výroby

Požadujeme:

  • Vzdělání ÚSO
  • Praxi v oboru
  • Znalost kreslících programů  Auto CAD, PS – Schematic
  • Základní programování PLC pracovních strojů výhodou

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Kvalitní zaškolení
  • Zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost osobního i profesního rozvoje

Frézař

  • Obsluha klasické frézky
  • Kusová výroba dle výkresové dokumentace
  • Kontrola výrobků

Požadujeme:

  • Vyučen v oboru
  • Praxe v obsluze klasické frézky

Nabízíme:

  • Zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů  (5 týdnů dovolené, příspěvky na dětské tábory a lázeňskou péči, stravenky, penzijní připojištění, věrnostní program a další)
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Klidné a příjemné prostředí Jizerských hor
  • Možnost osobního i profesního rozvoj

Zámečník

  • Výroba a montáž strojních dílů, nástrojů a strojů na zakázku - kusová výroba

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • čtení strojírenských výkresů
  • aktivní přístup
  • Praxe v  oboru výhodou (není podmínkou)
  • svářčský průkaz výhodou (není podmínkou)

Nabízíme:

Kontaktní formulář

Všechna políčka jsou povinná.
Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním společností DESKO a.s. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.